• Неодамнешно
оригиналната за lenovo ThinkPad E545 E530 E530C E535 ТМ-02274 920-002340-01REV2 920-002340-01 TM2274 Touchpad Глувчето Одбор

оригиналната за lenovo ThinkPad E545 E530 E530C E535 ТМ-02274 920-002340-01REV2 920-002340-01 TM2274 Touchpad Глувчето Одбор

DEN 432.00

Количината на стоката
Това е достапна


Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .
оригиналната за lenovo Think Pad E545 E530 E530 C E535 ТМ-02274 920-002340-01 REV2 920-002340-01 TM2274 Touchpad Глувчето Одбор
За нас :
Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .
Пакет :
Ние ќе пак објект добро .
Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака :
Ние ќе брод редоследот по 2-5 дена откако ја доби плаќање .
Ние, нормално, може да брод од страна на aliexpress стандард превозот , DHL , EMS ,ТНТ ,UPS-от и така натаму , ако преферирате други превозот метод , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас . Вашата позитивни повратни информации се многу ценети.
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле,ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
оригиналната за lenovo ThinkPad E545 E530 E530C E535 ТМ-02274
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Внатрешна
Бренд Име:
ZYDNLP
Канали:
2

Слични производи во категоријата