• Неодамнешно
  • -15 %
10PCS Надворешни EQ Xear USB Звучна Картичка 7.1 Канал 3D Аудио Адаптер Со 3.5 милиметарски Џек за Слушалки Микрофон За Лаптоп КОМПЈУТЕР, Со Пакетот

10PCS Надворешни EQ Xear USB Звучна Картичка 7.1 Канал 3D Аудио Адаптер Со 3.5 милиметарски Џек за Слушалки Микрофон За Лаптоп

DEN 1805.00
DEN 2124.00

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Висок Квалитет EQ Xear 3 D USB Звучна Картичка 7.1 Канал Аудио Адаптер LED индикатор за Windows Vista/XP/7/8/Mac OS/Андроид
Pruduct вовед :
1. Plug and play
2. Три LED индикатори.
3. Усвојување на Xear 3 D технологија, поддршка на MS Direct X, EAX 1.0/2.0, HRTF 3 DX функција
4. EQ функција : Rock/Џез/Subwoofer/Нормален
5. Поддршка на многу типови на Аудио формат, музички софтвер.
6. Поддршка на Windows XP/Vista/Win7/Mac OS/Андроид.
Пакет Се Вклучени :
10 * 7.1 Канал EQ Звучна Картичка
10 * USB Кабел
10 * торба

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Деветтиот Светот
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
EQ01-10PCS
Тип:
Надворешни
Канали:
7
Пакет:
No

Слични производи во категоријата