• Неодамнешно
оригинален говорник за N4050 M4040 2420 3420 V1440 V1450 23.40A7G.011

оригинален говорник за N4050 M4040 2420 3420 V1440 V1450 23.40A7G.011

DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .
оригинален говорник за N4050 M4040 2420 3420 V1440 V1450 23.40 A7 G.011
За нас :
Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .
Пакет :
Ние ќе пак објект добро .
Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака :
Ние ќе брод редоследот по 2-5 дена откако ја доби плаќање .
Ние, нормално, може да брод од страна на aliexpress стандард превозот , DHL , EMS ,ТНТ ,UPS-от и така натаму , ако преферирате други превозот метод , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас . Вашата позитивни повратни информации се многу ценети.
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле,ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Внатрешна
Бренд Име:
ZYDNLP
Број На Модел На:
оригинален говорник за N4050 M4040 2420 3420 V1440 V1450 23.40A7G.011
Канали:
2

Слични производи во категоријата