• Неодамнешно
  • -30 %
Израел Националното Знаме 90*150cm Виси Знамиња Канцеларија/Активност/Парада/Home Декорација Банер За Фестивал На Светското Првенство 1pcs/многу

Израел Националното Знаме 90*150cm Виси Знамиња Канцеларија/Активност/Парада/Home Декорација Банер За Фестивал На Светското Првенство

DEN 115.00
DEN 163.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .
Висок квалитет на полиестер, цврст и издржлив
Примена : светот купот/ home/ празник/фестивалот/парада/активност/игри/спортска средба
Одлично за политички партии, фестивали, историски настани, воени и други прилики
Големина : 3*5 метри
Виси дома или во канцеларија, како декорација или навива за вашиот тим .
Материјал : Полиестер Ткаенини
Пакет се вклучени :
1 x Израел Национално Знаме
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Забелешки :
Ве молиме овозможи 1-2cm (0.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние само брод вашата потврди адреса. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
AIHOME
Стил:
Виси
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
Израел Националното Знаме, Знамето
Ткаенини:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Никој
Тип:
Точка име:
Израел Национално Знаме
Големина на:
90*150CM
Функција:
Висок-квалитет ,Нови ,Трајни
Употреба 1:
Фестивал ,На Светскиот Куп, Олимписките Игри
Користете 2:
Виси Знамиња ,Канцелариски/Активност/Парада
Користете 3:
Дома Декорација ,Фестивал Декорација
Користете 4:
Национален Ден/Фестивал
Пад на превозот:
Пакет:

Слични производи во категоријата