• Неодамнешно
  • -14 %
90 x 150cm Куба знаме Банер Виси Националното знаме Куба Дома Декорација знамиња NN106

90 x 150cm Куба знаме Банер Виси Националното знаме Куба Дома Декорација знамиња NN106

DEN 128.00
DEN 148.80

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики - Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржливи - Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина - Големи партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн Спецификации - Size : Околу 90 x150 cm

Клучни карактеристики

Стил:
Летање
Ткаенини:
Polartec
Употреба:
Национално Знаме
Број На Модел На:
NN10600004
Бренд Име:
Candiway
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Никој
Знамиња & Банери Материјал:
Не-плетени

Слични производи во категоријата