• Неодамнешно
Лак Метал Розова Кристал Brooch со Безбедно Pin Поддршка за Булчински венчаница,Партија Додаток

Лак Метал Розова Кристал Brooch со Безбедно Pin Поддршка за Булчински венчаница,Партија Додаток

DEN 6360.00

Количината на стоката
Това е достапна


4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
Ве молиме љубезно го повика големина,боја,количината и други детали за нас
Тогаш ние ќе ја пресмета вкупната цена за вас.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Значки
Декорација:
Rhinestones
Функција:
3D,без Никел
Техника:
позлата
Главен Материјал:
Метал
Големина:
26x31mm (Approx)
Метал Тип:
Цинк Легура
Значка Тип:
Pin-От На
Обликот:
brooch
Број На Модел На:
X7-MB1377
боја:
исто како слика

Слични производи во категоријата