• Неодамнешно
1 Buc Новина DIY Scrapbooking Гроздобер Дрвени Тркалаат Датум Марки Фото Албум Печат Гума Мастило Подлога Печат Запечатување Восок Материјали

1 Buc Новина DIY Scrapbooking Гроздобер Дрвени Тркалаат Датум Марки Фото Албум Печат Гума Мастило Подлога Печат Запечатување

DEN 140.16

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 9.2*4.4 cm
Материјал : Дрво +Метал
Пакет Листи и тоа : 1pcs

Клучни карактеристики

Бренд Име:
AIBOLI
Број На Модел На:
ZN-WENJU1566
Тип:
Печат

Слични производи во категоријата