• Неодамнешно
  • -30 %
Mige 2017 Нов Врвен Бренд Љубовник Види Секојдневен Saphire Челик Watchband Бела Црна Женски Часовник Водоотпорен Кварц Жените Часовници

Mige 2017 Нов Врвен Бренд Љубовник Види Секојдневен Saphire Челик Watchband Бела Црна Женски Часовник Водоотпорен Кварц Жените

DEN 2318.00
DEN 3312.00

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
SH3309LHW
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Пол:
Жените
Dial Дијаметар:
29mm
Бендот Ширина:
12mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бренд Име:
MIGE
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Стил:
бизнис

Слични производи во категоријата