• Неодамнешно
  • -20 %
Моден Жените СТП Кожа Јаже Хривнија Види Секојдневен Слон Кварц рачен часовник Часовник Подароци @17 LXH

Моден Жените СТП Кожа Јаже Хривнија Види Секојдневен Слон Кварц рачен часовник Часовник Подароци @17 LXH

DEN 158.00
DEN 197.28

Количината на стоката
Това е достапна

Моден Жените СТП Кожа Јаже Хривнија Види Секојдневен Слон Кварц рачен часовник Часовник Подароци @17 LXH Опис : Функција :
100% Сосема Нов!
Тип : Мода
Дисплеј : Аналогни
Движење : Кварц
Случај Материјал : Алуминиумски
Површината Материјал : Стакло Површина
Случај Дијаметар : 40mm
Бендот Материјал : СТП Плетенка Јаже
Бендот Должина : 200mm
Случај Дебелина : 10мм
Отпорност на вода : Не е Водоотпорен
Тока Тип : Hummer Тока
Пакетот Вклучува : 1 x Хривнија Види

Клучни карактеристики

Бренд Име:
luxfacigoo
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Кука Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
PU
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
N/A
Бендот Должина:
20cm
Случај Дебелина:
10мм
Dial Дијаметар:
40mm

Слични производи во категоријата