• Неодамнешно
  • -49 %
Shengke Жените Часовници Врвот Бренд На Луксузни Кристал Дами Хривнија Види Relogio Feminino 2018 Жените Кварц Рачен Часовник #K0018

Shengke Жените Часовници Врвот Бренд На Луксузни Кристал Дами Хривнија Види Relogio Feminino 2018 Жените Кварц Рачен Часовник

DEN 692.00
DEN 1356.00

Количината на стоката
Това е достапна


1.>Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела превозот информации за вашите нарачки детали десната страна .
2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.
Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш кога ќе нарачки.
3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи. Така што вашите пари ќе не на нашата сметка
пред да се парцела .
4.>Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
5.>Ако јас се лоши Види ,како можам да направам ?
Ако ви се лоши види ,pls остави порака за нас пред да се направи спор . Нашата служба за корисници ќе ви даде забавува решение како што е подолу :
Едно решение : целосна Наплата на пари за вас . Второ решение : ние ќе испрати нов добро да се види за вас.
1.> Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ги споделите фотографиите и оставете го вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2.> Ако не се задоволени нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обезбеди решение за вас додека сте задоволни.
1.>Ние може да гарантира парцели ќе бидат испратени во рок од 72 часа откако ќе се направи исплата .
2.>Ние не гарантира испорака време ,бидејќи ние aren’т Логистичка Компанија ,но обично не повеќе од 60 дена .
Ви благодариме за вашето пребарување и Имаат пријатен шопинг време

Клучни карактеристики

Dial Дијаметар:
26mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
shengke
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
11mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
7mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
K0018
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Пол:
Жени, Женски, Дами
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Партија, Секојдневниот Живот, Подарок...
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Розово Злато, Сребро.
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Dial Екранот:
Аналогни
Пакет:
1pc се Види со Подарок Кутија
Цел тип:
Трговија На Големо & Мало & Dropshipping
забелешка:
Мерење со раце, можеби 1-2mm грешка

Слични производи во категоријата