• Неодамнешно
  • -49 %
Shengke Луксузни Кристал Жените Часовници, Женски Зглоб Види Дами Хривнија Часовници Relogio Masculino 2018 SK Жените Часовник #K0075

Shengke Луксузни Кристал Жените Часовници, Женски Зглоб Види Дами Хривнија Часовници Relogio Masculino 2018 SK Жените Часовник

DEN 840.00
DEN 1646.40

Количината на стоката
Това е достапна


1.>Како да се track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од веб-страница : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).
2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.
Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.
3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи. Така што вашите пари ќе не на нашата сметка пред парцела пристигна .
4.>Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, како различни земји со различни политики, не може да биде царинската
данокот што треба да се плати од страна на купувачот. Значи, со цел да се избегне царина, ве молиме оставете порака кога ставање цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1.> Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2.> Ако не се задоволени нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се справи со решение до сте задоволни.
1.>Ние може да гарантира парцела може да бидат испратени во рок од 48 Часа откако ќе се направи исплата .
2.>Ние не може да гарантира испорака време ,бидејќи ние не сме Логистичка Компанија .Но, обично не повеќе од 60 дена да пристигне.
Ви благодариме за вашето пребарување и Имаат пријатен шопинг време

Клучни карактеристики

Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
shengke
Dial Дијаметар:
36mm
Бендот Ширина:
15mm
Број На Модел На:
K0075
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Материјал Тип:
Легура
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
20cm
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Пол:
жени, жени, жени, девојки
Бендот Боја:
Сребрена, Црна
Состојба:
100% Нов со Ознаки
Occassion:
Забава, Спорт, Бизнис, Подарок
Dial Екранот:
Аналогни
Пакет:
1pc се Види со Подарок Кутија
забелешка:
Мерење со раце, можеби 1-2mm грешка
Поддршка:
Трговија На Големо & Мало & Dropshipping

Слични производи во категоријата