• Неодамнешно
  • -35 %
Бело платно чевли ниско, за да им помогне на нови бели жени чевли есен модерен платно чевли b2

Бело платно чевли ниско, за да им помогне на нови бели жени чевли есен модерен платно чевли b2

DEN 578.00
DEN 888.96

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Платно
Број На Модел На:
8356
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
KMUYSL
Insole Материјал:
Ткаенини

Слични производи во категоријата