• Неодамнешно
  • -40 %
FEVRAL 2018 Пролет И Лето Жена Оксфорд Чевли Балерина Станови Чевли Жена Вистински Кожени Чевли Moccasins Лизга-На Мокасини

FEVRAL 2018 Пролет И Лето Жена Оксфорд Чевли Балерина Станови Чевли Жена Вистински Кожени Чевли Moccasins Лизга-На Мокасини

DEN 618.00
DEN 1029.60

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. 3) превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
RB24810
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
FEVRAL
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
секојдневен чевли на кожа:
Средна Ширина, Гума, Мокасини Чевли
Пол:
Возрасни Лица, Жени, Мајки, Младите
жена секојдневен чевли:
Дише, Удобен, Целосно Следење На
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
чевли стил:
мода , неврзан
Големина:
35,36,37,38,39,40

Слични производи во категоријата