• Неодамнешно
  • -11 %
Жените Чевли 2018 Нова Мода Лето Мрежа Дише Женски Чевли Жена Станови Чевли Sneakses Tenis Feminino

Жените Чевли 2018 Нова Мода Лето Мрежа Дише Женски Чевли Жена Станови Чевли Sneakses Tenis Feminino

DEN 709.00
DEN 796.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JF
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Геометриски
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Т-врзани
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Слични производи во категоријата