• Неодамнешно
  • -31 %
FORUDESIGNS Симпатична медицинска Сестра Шема Жените Пролет Лето Станови Чевли 3D Цртан филм Старечки Мечка Светлина Мрежа Чевли Жена Плажа Девојка Мокасини

FORUDESIGNS Симпатична медицинска Сестра Шема Жените Пролет Лето Станови Чевли 3D Цртан филм Старечки Мечка Светлина Мрежа Чевли

DEN 828.00
DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга ,но ако вашиот парцела
не пристигна во рамките на очекуваното време ,pls контактирајте со нас ,ние ќе hep да ги пратите тоа и у еден добар одговор . Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU ,АУ ,велика БРИТАНИЈА и така натаму.5 cm;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји.
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.Ние обезбедуваме капка shpping услуга ,исто така може да испрати слики да ви за препродава .
За Плаќање
Како може да track my parcle ?
Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0-0.
Но, поради различни политики во различни counttries.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму.
Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид:
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3.таму може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
CA491AA
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Лето
Моден Елемент:
Шиење
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
Жените лето мрежа рамни чевли
боја:
Како се покаже слика
Големина:
According to our size chart
Употреба:
лето прошетка/студенти
Име:
femininos sapatilha mujer
Шема:
3D Цртан филм медицинска Сестра Печатени Жените Мрежа Летни Чевли Мокасини
дизајн:
Sapato Feminino/ Zapatillas Mujer /Chaussures Femme
тип 1:
Пролет Жените Мрежа Лизга-на Светлината Чевли
тип 2:
Женски Дише Мрежа Станови Чевли за Жени
тип 3:
Плажа Мокасини Љубовници Се Лизга-На Станови Жени

Слични производи во категоријата