• Неодамнешно
  • -41 %
Пад на Превозот Пролет 2017 Жените Мода Црна, Црвена Зелена СТП Евтини Висок Квалитет на Плоштадот Пети Злато Пета Med Потпетици се Лизга На Слајд Пумпи

Пад на Превозот Пролет 2017 Жените Мода Црна, Црвена Зелена СТП Евтини Висок Квалитет на Плоштадот Пети Злато Пета Med Потпетици

DEN 3285.00
DEN 5568.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопинг
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Големина На Табела :
Производ покажува :
Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.
Превозот време : Кина Пост(8-26 дена, EMS(5-10 дена),DHL(3-7 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.
Размена
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме. Ако било неисправни или квалитетот проблем на предмети што се, можете да ги испратите назад во рок од 5 дена ќе добиете со тоа оригинални condtions за замена или рефундирање, и откако ќе ја прими стоката, ние може да го препрати на нови една за вас, или да направи реконструкција.
Но, купувачот ќе биде одговорност за дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feed врати е многу важно за нас. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објект и услуга.
Ако имате било какви проблеми со нашиот предмет или услуга, pls контактирајте со нас прво, пред да се потврди приемот и остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите!

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Пумпа Тип:
Основни
Бренд Име:
Dipsloot
Пета Тип:
Чуден Стил
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
a116
Пети Форма:
Плоштад Пети
Повод:
Повик

Слични производи во категоријата