• Неодамнешно
  • -48 %
ASUMER црна, беж мода пролет, есен дами пумпи чевли посочи пети плитки домот, жените високи потпетици чевли голема големина 33-43

ASUMER црна, беж мода пролет, есен дами пумпи чевли посочи пети плитки домот, жените високи потпетици чевли голема големина 33-43

DEN 1198.00
DEN 2304.00

Количината на стоката
Това е достапна

Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже :
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор.3937 инчен,1cm=10мм
На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cm
Нашиот производ големина стандард
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)

Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
A-ZY01189
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Бренд Име:
Asumer
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
33-43
Пета:
9CM

Слични производи во категоријата