• Неодамнешно
  • -20 %
jialuowei Жените Пумпи 15CM Супер Висока Пета Платформа Ѕиркаат Пети Секси Патент Кожа 2018 Мода Жените Партија Свадба Облечи Чевли

jialuowei Жените Пумпи 15CM Супер Висока Пета Платформа Ѕиркаат Пети Секси Патент Кожа 2018 Мода Жените Партија Свадба Облечи

DEN 3533.00
DEN 4416.00

Количината на стоката
Това е достапна

Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Обработка време е 5-8 работни дена Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет? A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . ние не го прифати враќањето или размена (Освен за квалитет на проблем),ако било прашање кога ќе се примени на чевли ,pls контактирајте со нас прво . Како точно да се измери вашата нога должина :
ПРОДАВАЧОТ ИЗВЕСТУВАЊЕ ВЕ МОЛИМЕ ДА ГИ ПРОЧИТАТЕ ПРЕД СТАВАЊЕ НА РЕД ,ВИ БЛАГОДАРАМ ! 1.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да специјално прилагодено ? Да ,сите чевли поддршка обичај ,pls контактирајте со нас пред да направите нарачка . Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. На пример,мојата нога должина е 26. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Европа 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 Нога Должина ( см ) 23. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.7 Платформа Пета ( см ) 3.
【Стил】 : Класичен Пумпи 【Големина】 : EUR36#-46# 【Пета】 : 15-18 CM 【Платформа】 : 3.2 Важна забелешка : Ние испрати Европа големина;молиме обратете се на вашиот нога должина да се избере НИ големина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња .

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
jialuowei
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Стил:
Класици
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични производи во категоријата