• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Нов Бренд Пролет И Лето Облечи Чевли Дебели Платформа Супер Високи Потпетици Пумпи Жените Црвено Стадото Свадба Чевли NLK-A0006

2018 Нов Бренд Пролет И Лето Облечи Чевли Дебели Платформа Супер Високи Потпетици Пумпи Жените Црвено Стадото Свадба Чевли NLK-A0006

DEN 1540.00
DEN 1711.68

Количината на стоката
Това е достапна


ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cm
ЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cm
ЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cm
ЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cm
ЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cm
ЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cm
Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат. Ако Се Уште Не Се Сигурни Која Големина, Само Да Бидат Слободни Да Контакт.
2018 Нов Бренд Пролет И Лето Облечи Чевли Дебели Платформа Супер Високи Потпетици Пумпи Жените Црвено Стадото Свадба Чевли
Големина : 35,36,37,38,39,40,41,42
Материјал : Стадото
Пета Висина : 14 СМ
Платформа Висина : 4 CM
Боја : 10 Бои
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Бренд Име:
LOSLANDIFEN
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
817-1
Стил:
Секси
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Висина:
14cm
Платформа Висина:
4cm

Слични производи во категоријата