• Неодамнешно
  • -48 %
Meotina Жените Високи Потпетици Посочи Пети Партија Чевли Глуждот Рака Дебели Пета Пумпи Обувки Елегантен Чевли 2018 Мода Голема Големина 33-46

Meotina Жените Високи Потпетици Посочи Пети Партија Чевли Глуждот Рака Дебели Пета Пумпи Обувки Елегантен Чевли 2018 Мода Голема

DEN 1151.00
DEN 2213.28

Количината на стоката
Това е достапна


Meotina Жените Високи Потпетици Посочи Пети Партија Чевли Глуждот Рака Дебели Пета Пумпи Обувки Елегантен Чевли 2018 Мода Голема Големина 33-46

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
Meotina
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Број На Модел На:
2018 Пумпи 361
Стил:
Домот
Пета Тип:
Плоштад пета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
НИ Големина:
3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Пета:
Дебела Висока Пета
Пета Висина:
7.5 cm
Сезоната:
Лето Есен Пролет
боја:
Пинк Кајсија Браун
Чевли:
Жените Чевли Пумпи
Функција:
Zapatos Mujer
функција 1:
Chaussure Femme
Карактеристика 2:
жените чевли есен

Слични производи во категоријата