• Неодамнешно
  • -36 %
Stylesowner Нов Стил Зелена Пурпурна Стадото Жените Високи Потпетици Супер Тенок Пета Секси Партија Чевли За Жена Ноќен Клуб Чевли Висок Квалитет

Stylesowner Нов Стил Зелена Пурпурна Стадото Жените Високи Потпетици Супер Тенок Пета Секси Партија Чевли За Жена Ноќен Клуб

DEN 1782.00
DEN 2784.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ПРЕВОЗОТ
1, ќе обезбеди бесплатен превозот од e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , ние исто така снабдување други превозот методи за вашиот избор, како што се Ali Express превозот, DHL, EMS, ARAMEX, SF Express, UPS-от,ако има посебна потреба за испорака и ниски декларација,pls ме контактира или оставете порака во ред
2, Ние обезбеди важечка Следење на Број за сите парцели , можете да ги пратите на превозот статус онлајн по превозот
3, Обично ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
2, Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации , ние гарантираме дека ќе се 100% се реши било каков проблем за вас . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
4, Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон , сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале , па затоа ве молиме проверете уште еднаш пред да игра на цел, ви благодариме
ПОВРАТНИ информации
1, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.
Stylesowner Нов Стил Зелена Пурпурна Стадото Жените Високи Потпетици Супер Тенок Пета Секси Партија Чевли За Жена Ноќен Клуб Чевли Висок Квалитет
пета : 12cm , 10cm ,8cm
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
3, Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми за вас и да ви овозможи со најдобра услуга
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
stylesowner
Со Платформи:
No
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
ST112
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични производи во категоријата