• Неодамнешно
  • -49 %
Плус Големина 34-48 Нови Жените Дебели Високи Потпетици Пумпи Чевли Глуждот Рака Дами Чевли Пролет Фустан Патент Кожа Партија Секојдневен Чевли

Плус Големина 34-48 Нови Жените Дебели Високи Потпетици Пумпи Чевли Глуждот Рака Дами Чевли Пролет Фустан Патент Кожа Партија

DEN 1371.00
DEN 2688.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
За Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.00 /пар US $ 2.
За Нас :
Ние сме професионални меѓународни снабдувач, ние специјализирани во модата Жените, нашиот магацин наоѓа во Кантонот, најголемиот чевли пазарот во Кина.00 /пар
Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.
3070592379008722 ДО 50% OFF US $ 27.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 24. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.00 /пар US $ 36.
3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како ПОДАРОК со пониска вредност , но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 26. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена.007 /пар US $ 26.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.00 /пар US $ 19. Ве молиме имајте во предвид. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
За Гаранција :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Број На Модел На:
liangxueer.C-31.ио
Пумпа Тип:
Марија Janes
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
MSLNCORP
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
5cm

Слични производи во категоријата