• Неодамнешно
  • -25 %
Hongyi Ултра висока револвер 16cm попуст глуждот заврши секси високи потпетици велур кожа отвори пети нежно жените партија платформа пумпи

Hongyi Ултра висока револвер 16cm попуст глуждот заврши секси високи потпетици велур кожа отвори пети нежно жените партија платформа

DEN 3204.00
DEN 4272.00

Количината на стоката
Това е достапна


Големина на Нашите чевли се стандард еур големина за да се грижиме за следните големина на табелата, ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте ме пред плаќање
Плаќање Политика на Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти!
Превозот и пакување Политика Брза и Безбедна Превозот 1, Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање. Осигурување на плаќање е задолжителен, и следење на број е inclouded со сите Домашни и Меѓународни shipements. 2, Нашите чевли се професионално да се испраќаат во безбедно брановидни кутии да им помогне на exsure безбедно пристигнување. >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 25 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : за 4 до 6 дена. Гаранција и Гаранција :
30 дена за враќање на пари! Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Faux Велур
Бренд Име:
hongyi
Outsole Материјал:
Vibram
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Сплотени кожа
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Со Платформи:
Yes
Пети Форма:
Круг Пети
Сезоната:
Пролет/Есен
Повод:
Office & Кариера
Пол:
Жените
Горниот Материјал:
Велур

Слични производи во категоријата