• Неодамнешно
  • -10 %
Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Пумпи Мода Круг Пети Тенки Потпетици Пумпи Црна, Сина Вино Црвено Чевли Жена Плус НИ Големина 4-15

Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Пумпи Мода Круг Пети Тенки Потпетици Пумпи Црна, Сина Вино Црвено Чевли Жена Плус НИ

DEN 2332.00
DEN 2591.52

Количината на стоката
Това е достапна


Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Пумпи Мода Круг Пети Тенки Потпетици Пумпи Црна, Сина Вино Црвено Чевли Плус НИ Големина 4-15. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
EF0833
Бренд Име:
оригиналната намера
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
Црна, Сина Вино Црвено
Пета Висина:
Околу 5-8cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило

Слични производи во категоријата