• Неодамнешно
  • -48 %
ANNYMOLI Жените Пумпи Платформа Високи Потпетици Дами Партија Чевли Глуждот Рака Бисер Синџир Посочи Пети Женски Чевли Пролет Големина 33-43

ANNYMOLI Жените Пумпи Платформа Високи Потпетици Дами Партија Чевли Глуждот Рака Бисер Синџир Посочи Пети Женски Чевли Пролет

DEN 1296.00
DEN 2491.20

Количината на стоката
Това е достапна


ANNYMOLI Жените Пумпи Платформа Високи Потпетици Дами Партија Чевли Глуждот Рака Бисер Синџир Посочи Пети Женски Чевли Пролет Големина 33-43

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Партија
Стил:
Слатка
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
string мушка
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
2018 Пумпи 213
Бренд Име:
ANNYMOLI
Outsole Материјал:
Гума
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Сезоната:
Пролет/Есен
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
НИ Големина:
3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5
боја:
Сино Злато Розова Сребро.
Пета:
висока пета чевли
Пета Висина:
11 cm
Сезоната:
Лето Есен Пролет
Функција:
свадба чевли за жени
функција 1:
висока пета чевли
Карактеристика 2:
Дама Партија Пумпи
функција 3:
Zapatos

Слични производи во категоријата