• Неодамнешно
  • -48 %
Meotina Жените Пумпи Високи Потпетици Партија Елегантен Чевли Се Лизга На Дебели Потпетици Дами Пумпи Bling 2018 Пролет Чевли Црвено Големи Димензии 33-46

Meotina Жените Пумпи Високи Потпетици Партија Елегантен Чевли Се Лизга На Дебели Потпетици Дами Пумпи Bling 2018 Пролет Чевли

DEN 1248.00
DEN 2399.04

Количината на стоката
Това е достапна


Meotina Жените Пумпи Високи Потпетици Партија Елегантен Чевли Се Лизга На Дебели Потпетици Дами Пумпи Bling 2018 Пролет Чевли Црвено Големи Димензии 33-46

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
2018 Пумпи 357
Бренд Име:
Meotina
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Сомот
Моден Елемент:
bling
Сезоната:
Пролет/Есен
НИ Големина:
3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Пета:
Дебела Висока Пета
Пета Висина:
7.5 cm
Сезоната:
Лето Есен Пролет
боја:
Зелена Вино црвено Црна
Чевли:
Дами Чевли Сомот
Функција:
Zapatos Mujer
функција 1:
Chaussure Femme
Карактеристика 2:
жените чевли есен

Слични производи во категоријата