• Неодамнешно
  • -45 %
Бренд Жените Пумпи Високи Потпетици Чевли Ретро Сомот Тенки Потпетици Пумпи Пролет Црна Глуждот Рака Посочи Пети Bowtie Партија Чевли Жена

Бренд Жените Пумпи Високи Потпетици Чевли Ретро Сомот Тенки Потпетици Пумпи Пролет Црна Глуждот Рака Посочи Пети Bowtie Партија

DEN 1435.00
DEN 2608.80

Количината на стоката
Това е достапна


1.Ве молиме имајте предвид дека големината на грешката ќе биде 1-3мм, бидејќи на рачно изработени.ако вашите нозе се тесни и тенка,ве молиме изберете помала големина еден од вообичаената големина;Ако вашите нозе се на масти и широк,ве молиме изберете поголем од вообичаеното.
2.Нашата големина се стандардна големина,ве молиме изберете ја вашата нормална големина.ако имате било големина проблем,ве молиме контактирајте ме пред ставање на ред.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Горниот Материјал:
Сомот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
GLENMEARL
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
GLPM071
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Сина, Црна
Големина:
34-41
Пета Висина:
6cm/8cm/10cm
Тежина:
0.6kg
Сезоната:
Пролет лето Есен
жените пумпи:
пумпи жени
жените чевли:
чевли жени
жените високи потпетици:
Тенки Потпетици Жените Чевли
жените летни чевли:
Посочи Пети Жените Високи Потпетици
Свадба Чевли Жените Потпетици:
Партија Чевли Жените Пумпи

Слични производи во категоријата