• Неодамнешно
  • -8 %
SHOFOO чевли,Убава мода бесплатен превозот, кожа ткаенина, 11 cm високи потпетици, посочи пети пумпи. ГОЛЕМИНА:34-45

SHOFOO чевли,Убава мода бесплатен превозот, кожа ткаенина, 11 cm високи потпетици, посочи пети пумпи. ГОЛЕМИНА:34-45

DEN 2429.00
DEN 2640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Убава мода бесплатна, кожа ткаенина, 11 сантиметар високи потпетици, посочи пети пумпи. ГОЛЕМИНА : 34-45 Други бои може да се прилагоди

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 11, 11.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
Латекс
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
LV18-3-10
Пумпа Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
shofoo
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата