• Неодамнешно
  • -35 %
Средината пета бела чипка слонова коска бисери невести свадба чевли жена секси laces глуждот сатен панделки булчински свадба пумпи чевли

Средината пета бела чипка слонова коска бисери невести свадба чевли жена секси laces глуждот сатен панделки булчински свадба

DEN 1236.00
DEN 1900.80

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис.5=235mm ( гола нога должина )
US7. Регионот Превозот Агент Обработка&Испорака САД/Канада Кина Пост 10-25 работни дена Повеќето Европска земја Кина Пост 10-25 работни дена Југоисточна европа и Кина Пост 10-25 работни дена Блискиот Исток Кина Пост 10-20 работни дена Австралија/Нов Зеланд Кина Пост 10-20 работни дена Азија Земја Кина Пост 10-18 работни дена Африка Земјата Кина Пост 10-30 работни дена Јужна Америка, Кина Пост 10-30 работни дена Како да се откажат превозот 1.5 cm пета свадба чевли :
Плаќање прифаќаме само Зачувам .Модерен, стабилна, таписерии

Подготвен во парк
Брза испорака
Кориснички различна висина на пета
Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Ве молиме мерка гола нога должина и изберете големина од гола нога должина
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.5=265mm ( гола нога должина )
Оваа страница ги прикажува 4.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9. Ние брод надвор предмети според вашето барање, пакетот патеката број и песна веб-сајт се обезбедени; 5. Напишете детали во коментар кога ќе се направи цел; 3. Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел; 4.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно; 2. Превозот Време за Бесплатен превозот ќе биде испорачуван aliexpress стандард за испорака метод EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена ,но EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс ќе треба да плати littie превозот цена.5=240mm ( гола нога должина )
US8. Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни. Политика на враќање кога не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
APRUUK
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
бисер
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата