• Неодамнешно
  • -41 %
Пролет Нови Високо-револвер Stiletto Пета Жените чевли Мали дворови 33 метри Плус Големина 40 - 43 метри Темно сина, тексас Работа чевли пумпи

Пролет Нови Високо-револвер Stiletto Пета Жените чевли Мали дворови 33 метри Плус Големина 40 - 43 метри Темно сина, тексас Работа

DEN 1410.00
DEN 2390.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
Латекс
Повод:
Office & Кариера
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Бренд Име:
HUINIFANG
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Тексас
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Боја:
Темно сина, светло сина, црна

Слични производи во категоријата