• Неодамнешно
2018 Еден Женски Чевли Жените е Дебела Висока Пета Црвена Свадба Чевли Невестата Чевли Жените Слатка Лак Кристал Чевли Голема Големина 32 42 43

2018 Еден Женски Чевли Жените е Дебела Висока Пета Црвена Свадба Чевли Невестата Чевли Жените Слатка Лак Кристал Чевли Голема

DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Свадба
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Стил:
Слатка
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
европа и америка
Горниот Материјал:
Велур
Cortical карактеристики:
досадна полски
единствена материјал:
Гума
отварање на длабочина:
плитки устата
Пети Стил:
совет
Пета Висина:
3-5 см)
Дното стил:
Крупни пета
Популарната Елемент:
Плитки уста вода вежба beaded густа вода-доказ табела
Големина:
32-43

Слични производи во категоријата