• Неодамнешно
DRFARGO Класичен Нови Жените Посочи Пети Пумпа Фустан 6cm Плоштадот Висока Пета Занитвам Црни Чевли Mujer Zapatos Висока Vamp Лесно Лизга на

DRFARGO Класичен Нови Жените Посочи Пети Пумпа Фустан 6cm Плоштадот Висока Пета Занитвам Црни Чевли Mujer Zapatos Висока Vamp

DEN 1435.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Повод:
Се облекуваат
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пумпа Тип:
Основни
Бренд Име:
DRFARGO
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
2801202115932
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Класици
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Моден Елемент:
Занитвам
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата