• Неодамнешно
  • -30 %
Пролет одговараат на жени на модата две групи на пролет и есен мали одговараат на широк нога панталони две групи на темпераментот диви солидна боја одговара

Пролет одговараат на жени на модата две групи на пролет и есен мали одговараат на широк нога панталони две групи на темпераментот

DEN 3118.00
DEN 4454.40

Количината на стоката
Това е достапна

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина Колковите панталони должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 35 13.78 85 33.46 53 20.87 55 21.65 93 36.61 87 34.25 М 36 14.17 89 35.04 54 21.26 55 21.65 97 38.19 87 34.25 L 37 14.57 93 36.61 54 21.26 56 22.05 101 39.76 88 34.65 XL 38 14.96 97 38.19 55 21.65 57 22.44 105 41.34 88 34.65 XXL 39 15.35 101 39.76 55 21.65 57 22.44 109 42.91 89 35.04 одделение : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Број На Модел На:
TB1162
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Панделки
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
zeongro
Панталона Должина(cm):
Глуждот Должина Панталони

Слични производи во категоријата