• Неодамнешно
  • -30 %
2018 пролет и лето нов стил здолниште одговараат на женски кратки ракави фустан моден стил два дела солидна боја мали одговараат на работа носат

2018 пролет и лето нов стил здолниште одговараат на женски кратки ракави фустан моден стил два дела солидна боја мали одговараат

DEN 1536.00
DEN 2194.56

Количината на стоката
Това е достапна


2018 пролет и лето нов стил здолниште одговараат на женски кратки ракави фустан моден стил два дела солидна боја мали одговараат на работа носат ве Молиме, изберете ја големината според Cheeest Ширина и панталони половината Големина Рамо биста Должина Хип Половината Здолниште должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 35 13.78 82 32.28 53 20.87 84 33.07 66 25.98 43 16.93 М 36 14.17 86 33.86 54 21.26 88 34.65 70 27.56 43 16.93 L 37 14.57 90 35.43 55 21.65 92 36.22 74 29.13 44 17.32 XL 38 14.96 94 37.01 56 22.05 96 37.80 78 30.71 44 17.32 XXL 39 15.35 98 38.58 57 22.44 100 39.37 82 32.28 45 17.72 3 XL 40 15.75 102 40.16 58 22.83 104 40.94 86 33.86 45 17.72 4 XL 41 16.14 106 41.73 59 23.23 108 42.52 90 35.43 46 18.11 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Плоштад Јака
Декорација:
Ruched
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
НИСКА LUV
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Едно Копче
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата