• Неодамнешно
  • -15 %
Две парче сет нова мода Прекрасна печатење Писмо Краток Т кошула мрачно Haren панталони жените Сет harajuku О деколте, t кошула за жени

Две парче сет нова мода Прекрасна печатење Писмо Краток Т кошула мрачно Haren панталони жените Сет harajuku О деколте, t кошула

DEN 349.00
DEN 410.40

Количината на стоката
Това е достапна


Две парче сет нова мода Прекрасна печатење Писмо Краток Т кошула мрачно Haren панталони жените Сет harajuku О деколте, t кошула за жените Големина Биста Рамо Половината Врвот Должина Панталона должина M 90cm/35.4" 36cm/14.1" 68cm/26.7" 41cm/16.1" 86cm/33.8" L 94cm/37.0" 37cm/14.5" 73cm/28.7" 42cm/16.5" 87cm/34.2" XL 98cm/38.5" 38cm/14.9" 78cm/30.7" 43cm/16.9" 88cm/34.6" 2 XL 102cm/40.1" 39cm/15.3" 83cm/32.6" 44cm/17.1" 89cm/35.0" Напомена : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
oioninos
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
XJNZ030509
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Панталона Должина(cm):
Глуждот Должина Панталони
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
боја:
црно-бело
функција 1:
Drawstring Глуждот Должина Панталони За Дами
Карактеристика 2:
Краток Tee Кошула за Жените,Сечење на Врвот За Женски

Слични производи во категоријата