• Неодамнешно
ИНСТАНТ ХРАНА ХЕЛИКОПТЕР

ИНСТАНТ ХРАНА ХЕЛИКОПТЕР

DEN 360.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ова е линкот за нашите VIP КОРИСНИЦИТЕ ХАМЗА WAKRIM само.

Клучни карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Зеленчук Choppers
Бренд Име:
Kitstorm
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата