• Неодамнешно
  • -30 %
2017 Бренд Долго Здолниште Жени Секси Домот Сирена здолниште Тенок Bodycon Долги Здолништа Fishtail Чипка-Up Тенок Гроздобер Труба Здолништа

2017 Бренд Долго Здолниште Жени Секси Домот Сирена здолниште Тенок Bodycon Долги Здолништа Fishtail Чипка-Up Тенок Гроздобер

DEN 902.00
DEN 1289.28

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Бренд Долго Здолниште Жени Секси Домот Сирена здолниште Тенок Bodycon Долги Здолништа Fishtail Чипка-Up Тенок Гроздобер Труба Здолништа
S / M / L код : S Код : Половината : 66cm Хип : 84-92cm Здолниште Должина : пред 57cm по 66cm М код : половината обемот : 70cm хип : 88-96cm здолниште должина : пред 58cm по 67cm L код : половината обемот : 74cm хип обемот : 92-100cm должина на здолниште : пред 59cm по 68cm XL код : половината обемот : 78cm хип обемот : 96-104cm здолниште должина : пред 60см по 69cm (ве Молиме внимателно да се провери големината, прирачник плочка мерење постои одредена грешка е нормално, не-проблеми со квалитетот, умот внимателно шут) (Во вид на снимање, во поглед на секоја монитор е различен и снимање светла позадина е различна од белата светлина и природна светлина за да се заврши вештачки компјутер боја, онлајн шопинг не може целосно да се избегне боја, не-проблеми со квалитетот.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2017515
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
Мајк е
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Империја
Декорација:
Возбудува

Слични производи во категоријата