• Неодамнешно
Висок Половината Еден Гради Тексас Молив Здолниште Женски Домот канцелариска Работа Сплит Коленото Должина Фармерки Здолништа со S-5XL

Висок Половината Еден Гради Тексас Молив Здолниште Женски Домот канцелариска Работа Сплит Коленото Должина Фармерки Здолништа

DEN 948.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
CULTISEED
Силуета:
Молив
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
BSQ016
Стил:
Англија Стил
Тип:
Здолништа
Достапни за:
Жените
дизајн:
Еден Гради
Моден:
Висок Половината
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL/4XL/5XL
боја:
Темно сина/Црна/Сина боја Црна

Слични производи во категоријата