• Неодамнешно
  • -32 %
2017 Лето Жените Мини Здолниште Повик Краток Skater Мода Женски Ретро Стилски Висока Половината Бал Здолниште Гроздобер Канцеларија Workwear

2017 Лето Жените Мини Здолниште Повик Краток Skater Мода Женски Ретро Стилски Висока Половината Бал Здолниште Гроздобер Канцеларија

DEN 480.00
DEN 706.56

Количината на стоката
Това е достапна


8524376211212354 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 8.60 /парче US $ 9.23 /парче US $ 14.78 /парче US $ 9.45 /парче US $ 6.60 /парче US $ 10.48 /парче US $ 12.76 /парче US $ 11.55 /парче
Добредојдовте на нашата Продавница!!! Имаат прекрасен шопинг exprience тука ! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Големината можеби има за 2cm или 3cm разлика, ова е прифатливо!
Споредувајќи ја вашата сопствена облека со големина е многу лесен начин за да се знае дали тоа е погоден за вас.
Забелешка : Боја напомена : Поради monitor settings и следење пиксели дефиниција, ние не може да гарантира бојата што ќе видите ќе биде точно од вистинската боја на производот.
Ако ви се исполнат следниве два услови,можете да добиете $1 купон за вашата следна цел : 1.ве молиме да ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди за детална оценка .
2.Внеси купувачот се покаже на повратни информации или вашиот СНС,како што се FACEBOOK,VK,INSTAGRAM,ITAO,БЛОГ или на други социјални медиуми.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
WSUNSEXE
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Бал
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Половината:
Империја
Број На Модел На:
WS0052
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L,XL
Стил:
Секси , Гроздобер , Симпатична , Мода
occation:
Повик,Партија , Клуб

Слични производи во категоријата