• Неодамнешно
  • -45 %
2018 мода се долги здолништа за жените здолништа тексас женска AA3333 Y

2018 мода се долги здолништа за жените здолништа тексас женска AA3333 Y

DEN 1267.00
DEN 2304.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина на Половината Колковите Панталони долго S 68 83 58 M 72 86 58 L 76 89 58 XL 80 92 59 2 XL 83 95 59 3 XL 86 98 59 4 XL 89 101 60 5 XL 92 104 60 6 XL 95 107 60

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
AA3333
Материјал:
Lanon,Памук
Силуета:
Молив
Бренд Име:
EASTQUEEN
Фустани Должина:
Колено-Должина
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
2018 мода се долги здолништа за жени:
здолништа тексас женска

Слични производи во категоријата