• Неодамнешно
  • -40 %
GLO-ПРИКАЗНА Жените Работат за да се Носат Молив Здолништа Жена Канцеларија Назад Патент Црна Здолништа WQZ-3731

GLO-ПРИКАЗНА Жените Работат за да се Носат Молив Здолништа Жена Канцеларија Назад Патент Црна Здолништа WQZ-3731

DEN 821.00
DEN 1368.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
34, 36, 38, 40, 42
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Молив
Бренд Име:
GLO-ПРИКАЗНА
Број На Модел На:
WQZ-3731
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Стил:
Формално
Декорација:
Копче
Половината:
Природни

Слични производи во категоријата