• Неодамнешно
  • -39 %
Бебе Девојка Превез Здолниште Деца Симпатична Принцеза Облека Роденден Подарок Деца бал Партија Kawaii туту Здолништа лето зима пролет

Бебе Девојка Превез Здолниште Деца Симпатична Принцеза Облека Роденден Подарок Деца бал Партија Kawaii туту Здолништа лето зима

DEN 618.00
DEN 1013.76

Количината на стоката
Това е достапна


Големина
Здолниште
Должина На Половината
Max
Половината Забелешка
9 M,12 M,
18 МИЛИОНИ (Tag
Не XS) 22cm 38cm
60-65cm Големина 9 M,12 M,18 МИЛИОНИ е иста големина XS
2-3 T (Tag
Не S) 25cm 40cm 65-70cm Големина 2 T,3 T е иста големина S 4-5 T(Ознака Не M) 28cm 44cm 70-80см Големина 4 T,5 T е иста големина M
6-8 T (Tag
Нема L) 30cm 48cm 80-90cm Големина 6 T,7 T,8 T е иста големина L Забелешка : Од големината се мери handly,ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm разлика.Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Крпеница
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
Малку maven
Стил:
Повик
Број На Модел На:
168
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Возбудува
Силуета:
Пупка
Шема:
Бебе девојки туту здолниште, деца туту здолниште
Пол:
Девојки туту здолниште, туту балет деца
kidsDesign:
Деца танц pettiskirt, petticoat деца
Здолниште materils:
80% Најлон, 20% Полиестер
Сезоната:
Пролет/Есен/Лето
Пакет Се Вклучени:
Само еден здолниште
Моден:
туту здолниште за девојки балет skir

Слични производи во категоријата