• Неодамнешно
  • -41 %
Викторија Готски Бела Chiffon Флорални Чипка Steampunk Здолниште Секси Костим Гроздобер Корсет Mathing Пред Кратко Назад Долго Skits

Викторија Готски Бела Chiffon Флорални Чипка Steampunk Здолниште Секси Костим Гроздобер Корсет Mathing Пред Кратко Назад Долго

DEN 765.00
DEN 1296.00

Количината на стоката
Това е достапна


90% Polyster, 5% Памук, 5% Elastan Уникатен дизајн : Пред Кратко Skater Здолниште и Долго се врати, направи нозете изгледаат повисоки и потенок; Вез, Мулти Слој, полна Боја, Еластична Корселе Здолниште Должина : Пред 28.35"/72 см; Назад 46.46"/118 см; Совршен underskirts за steampunk, панк, goth, cyberpunk, бурлеска, шпански, пиратски облека, коктел матурска, церемонија вечер партија Фустани и сл. Линкот на врвот на сликата

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
amer2c10
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Готски
Шаблон Тип:
Флорални
Силуета:
Асиметрични
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Број На Модел На:
31693
Пол:
Жените
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
објектот стил:
Steampunk , Готски , Викторија, Гроздобер, Секси, Бурлеска
Возраст:
Возрасни жени
Употреба:
Појавување на Корсет , Партија Клуб Носат итн.
време на испорака:
Во Рок Од 48 Часови
Боја на располагање:
Црна / Бела
Големина на располагање:
S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL
Услуга:
Капка-превозот / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM итн.
Пакет:
1 Парче / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу , Кина

Слични производи во категоријата