• Неодамнешно
YGYEEG Жена Здолништа Жените Елегантен Лето Висока Половината Цветни Печати Здолништа Линија Макси Faldas Mujer Jupe Долго Мрежа Превез Здолниште 2018

YGYEEG Жена Здолништа Жените Елегантен Лето Висока Половината Цветни Печати Здолништа Линија Макси Faldas Mujer Jupe Долго Мрежа

DEN 411.84

Количината на стоката
Това е достапна


Големина(cm) Должина Половината S 66 67-75 М 68 75-80 L 70 80-85
Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Материјал:
Voile,Полиестер
Бренд Име:
YGYEEG
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Број На Модел На:
D054
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
S,M,L
верзија:
Лабава
Пол:
Жените
Ткаенини:
Grenadine
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата