• Неодамнешно
  • -5 %
Прекрасни Подуени Tulle Здолниште Булчински Топката Наметки За Дама Фотографија Бујна Pleated Туту Здолниште Жените Патент Сопствени Направени Кат Должина

Прекрасни Подуени Tulle Здолниште Булчински Топката Наметки За Дама Фотографија Бујна Pleated Туту Здолниште Жените Патент Сопствени

DEN 2052.00
DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна


Plz Се Обрне Внимание На Ова : Здолниште Боја Е Слободна Од Нашите Боја Шема !
1. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. На Бразил може да биде околу 30 дена. Тоа, според обичаите на различни земји.
2. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25.
3. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4.Четирите Главни Изразува. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.
2. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ако само враќање на производот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.
1. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ.
2. Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
3.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
Свадба Tulle Здолништа
Декорација:
Никој
Силуета:
Бал
Бренд Име:
WDPL
Стил:
Лолита Стил
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
здолниште:
Може Да Се Сопствени Направени
Стил:
Моден
здолниште боја:
Здолништа Боја Слободни
Блузи Или Тенкови Боја :
Боја Слободни
Сезоната:
слободни

Слични производи во категоријата