• Неодамнешно
  • -5 %
2 парчиња M6/М8/M10/М12 Машки Конец Ракав Водител на Проширување Кука Проширување Гром Завртка

2 парчиња M6/М8/M10/М12 Машки Конец Ракав Водител на Проширување Кука Проширување Гром Завртка

DEN 262.00
DEN 276.00

Количината на стоката
Това е достапна

Име На Производ Проширување Завртки Кука Главната Боја Сребрена Тон Материјал 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Тема Diamete M6/М8/M10/М12

Клучни карактеристики

навој дијаметар:
М12, М8, M10, M6
DIY Материјали:
Дрво

Слични производи во категоријата