• Неодамнешно
  • -0 %
Ti Заптивка за Оска M6 М8 M10 Титаниум за Миење Изгорени Сина Боја за Електричен Мотор Титаниум Завртка Ореви Ti fastener

Ti Заптивка за Оска M6 М8 M10 Титаниум за Миење Изгорени Сина Боја за Електричен Мотор Титаниум Завртка Ореви Ti fastener

DEN 623.00
DEN 623.04

Количината на стоката
Това е достапна

Следење на број ќе биде надграден во ред или во цел порака по испорака направени. 5 (TC4)
Шефот : Како што е прикажано
Големина : M6 и М8 и M10
Боја : Изгорени Сина Боја
Други : По Пакет
Апликации : возење Велосипед Велосипед, Мотоцикл, Масло Поле, Sapce занает, Оска
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за рефус цел цена. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако ние може да бидат од никаква помош. За магнети, тоа може да потрае 1-2 дена повеќе
По Продажба и Повратните Тоа е нашата задоволство да соработуваме со вас и се надевам дека сте задоволни со нашите производи и услуги. За изразат испорака, Fed Ex ОДНОСНО&IP, UPS-от Saver&Експедитивни, DHL, DPEX најчесто се користат. Титаниум сврзувачки елементи се исто така одличен материјал за да се спречи seawater корозија. Ние имаме комплетен aftersales систем на услуги на вашиот оператор на сите на време. Еден имот кој се издвојува во споредба со другите метални сврзувачки елементи е дека титаниум сврзувачки елементи имаат најголема сила-да-тежина сооднос со густина на 4. Можете да не контактирате преку подолу начини :
A. Титаниум сврзувачки елементи се исто така, единствена меѓу метали во хемиска обработка индустрија за ракување со хлор (мокра) и хлор соединенија во водни раствори. Секогаш постои начин да се реши проблемот со комуникација и меѓусебно разбирање. Превозот Ние обезбеди бесплатен превозот за повеќето од производите. Се чувствуваат слободни да не контактирате за помош ако не сте во можност да ги пратите на вашиот пакет. Експрес испорака обично трае 4-12 дена за испорака. Имаме специјална цена за масовно на налози
Производот се Прикаже и Детали
MOQs (Минимална Цел Количество) : Ние немаме MOQ сепак, цената за рефус цел е многу lo
wer од тоа, на помали цел поради трошоците за производство разлики. Ние многу би го цениме што ќе ни остави 5-ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт нашите продажни лице за котација.
Титаниум Апликации Титаниум сврзувачки елементи се најдобро познат за да се биде силен, лесен и отпорен на корозија.

Клучни карактеристики

Димензии:
2 парчиња 5 парчиња, 12 парчиња, 50 парчиња
навој дијаметар:
M6, M10, M10A, М8
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Материјал:
Титаниум Алуминиумски
Број На Модел На:
HMME TI
боја:
Изгорени Сина
Должина:
Gasket
врска:
хексагонални Конус Диск итн
Материјали:
одделение 5 титаниум
Услуга:
15-Ден безусловна врати за наплата
Други:
Dropshipping Достапни

Слични производи во категоријата