• Неодамнешно
100pcs М2 Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Двојно помине Колона М2 Женски Женски М2*3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/15/18/20/25мм

100pcs М2 Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Двојно помине Колона М2 Женски Женски М2*3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/15/18/20/25мм

DEN 243.84

Количината на стоката
Това е достапна

100pcs М2*3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/15/18/20/25 Месинг Хексадецимален ќор-сокак Spacer Двојно помине Колона М2 Женски Женски
Материјал : Месинг
Avaiable големина : М2
Должина :
m2*3
m2*4
m2*5
m2*6
м2*7
m2*8
m2*9
м2*10
m2*11
m2*12
м2*15
m2*18
M2*20
М2*25
количина : 100pcs
Забелешка : повеќе количина што треба да нарачате, ве молиме контактирајте со нас за подарок (попуст).

Клучни карактеристики

навој дијаметар:
M2
Должина:
4mm, 3mm, 25mm, 5mm, 6mm, 8mm, 9mm, 10mm, 12mm, 18mm, 20mm, 11mm, 15mm, 7mm
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Материјал:
Бакар

Слични производи во категоријата