• Неодамнешно
M5 M6 Никел Позлатен Јаглероден Челик Филип Крстот Recssed Главата Круна Машина Завртка За Кабинетот 100pcs/многу

M5 M6 Никел Позлатен Јаглероден Челик Филип Крстот Recssed Главата Круна Машина Завртка За Кабинетот 100pcs/многу

DEN 1631.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина На Круната Машина Завртка За Кабинет
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Големина:
M5, M6
Должина:
21mm, 17mm
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
M549
Вози Стил:
Филипс
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Јаглероден Челик
Завртка Тип:
круна завртка

Слични производи во категоријата