• Неодамнешно
  • -37 %
Бавно Душата Темно Сина, Розова Зелена Европската Памук Флорални Везени Завеси Tulle За Дневна Соба Cortinas Кујна И Спална Соба

Бавно Душата Темно Сина, Розова Зелена Европската Памук Флорални Везени Завеси Tulle За Дневна Соба Cortinas Кујна И Спална Соба

DEN 363.00
DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

ДАНОЦИ Во некоја земја,наредби можеби ќе треба да плаќаат увозни давачки во локалните обичаи, овие трошоци се на купувачот одговорност.7m) за целиот прозорец.
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас. Се потврди приемот на вашата нарачка.
*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)
Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.
* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди. ПОВРАТНИ информации Знак во Мојот Ali Express. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број ако изберете брз брод, ако не, ние ќе брод вашата нарачка преку Воздух Mail. * ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди. Ние секогаш користете брзо превозот начини и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас .
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.7m) за целиот прозорец.
* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.7 m
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[42323] Совети за ПЛАЌАЊЕ на Сите големи банкарски картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/ valance * ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере). * Завеса Height =B/C/D (До вас) Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2. * Curtian Width = A * 2 (два Пати на пол или песната ширина) Доколку вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.
*Завеса Height =B/C/D (До вас)
Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. * ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/valance
* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).

Клучни карактеристики

Големина:
CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
Обработка:
КУКИ, GROMMET ВРВОТ, Род Џеб, се Повлече Pleated Лента
Бренд Име:
БАВНО ДУШАТА
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Формат:
Електричен
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CLS-660
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Текстурата на материјалот:
Памук, Полиестер
Ткаенина Директорот Компонента:
Памук
Ткаенина директорот компонента содржина:
Осумдесет
Ткаенина состав:
Полиестер влакна (полиестер)
Ткаенина Содржина:
Дваесет
Технологија:
Вез
Функција:
Половина Сенка (40%-70%)
Боја:
Темно Сина, Розова Зелена Сина

Слични производи во категоријата